Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

СЕКТОР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ І СУПРОВОДУ ПОСТРАЖДАЛИХ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

ДУ «ТМО УМВС України по Полтавській області» інформує, що відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 12.05.2023 № 392 «Про організаційно- штатні зміни в медичних закладах та установах МВС» сектор із соціальних питань і роботи з постраждалими та членами їх сімей реорганізовано у сектор  соціального захисту і супроводу постраждалих та членів їх сімей.

Наказом ДУ «ТМО УМВС України по Полтавській області» від 29.06.2023 з 03.07.2023 призначено:

завідувача сектору - Бегмана Йосипа Йосиповича,

інспектора сектору - Сисіну Галину Анатоліївну.

Телефон для отримання консультацій та надання інформації (0532)58-05-05.

Відповідно до Положення сектор соціального захисту і супроводу постраждалих та членів їх сімей (далі - Сектор) є структурним підрозділом  ДУ «ТМО МВС України по Полтавській області», цільовим призначенням якого є здійснення комплексу заходів щодо соціального захисту та пенсійного забезпечення працівників органів внутрішніх справ та членів їх сімей.

Керівництво сектора здійснюється завідуючим, який призначається і звільняється з посади начальником - лікарем ДУ «ТМО МВС України по Полтавській області», за погодженням з начальником Департаменту пенсійних питань та соціального захисту МВС України.

Сектор безпосередньо підпорядкований начальнику - лікарю ДУ «ТМО МВС України по Полтавській області» та оперативно підпорядковується Департаменту пенсійних питань та соціального захисту МВС України.

Ведення обліку осіб, які загинули, отримали поранення, зникли під час воєнних дій за особливих обставин та членів їх сімей за принципом територіальності.

 

Новими напрямками діяльності Секторує:

Ведення за принципом територіальності обліку потреб членів сімей осіб, які загинули, зникли безвісти за особливих обставин, захоплені в полон або заручниками, отримали поранення тощо.

Супровід (у разі потреби) кожної особи, яка є постраждалою в бойових діях та членів їх сімей із залученням місцевих соціальних служб для надання фахової допомоги на період перебування такого постраждалого та членів його сім’ї на території обслуговування зазначених служб.

Взаємодія з підрозділами місцевого самоврядування та соціально-гуманітарними підрозділами кадрового забезпечення ГУНП, військових частин НГУ, ДПСУ та загонів ДСНС із соціально-гуманітарних питань.

Налагодження обміну інформацією із закладами охорони здоров’я щодо  військовослужбовців НГУ та ДПСУ, осіб рядового і начальницького складу ДСНС, поліцейських, які потребують протезування, з метою моніторингу подальшого внесення їх до централізованого банку даних з проблем інвалідності для безоплатного забезпечення засобами реабілітації.

Організація роботи із надання допомоги в оформленні документів:

        - для отримання грошового забезпечення членами сімей військовослужбовців, захоплених у полон або заручниками, а також безвісно відсутніх;

         - для отримання одноразової грошової допомоги у разі загибелі військовослужбовця, особи рядового і начальницького складу, поліцейського;

         - для отримання військовослужбовцями. Особами рядового і начальницького складу та поліцейськими, одноразової допомоги у разі встановлення інвалідності або ступеня втрати працездатності;

         - для організації медичних або медико-психологічної реабілітації.

Надання допомоги у відновленні втрачених документів, що посвідчують особу.

Інформування ДППСЗ МВС про необхідність відновлення втрачених документів постраждалих осіб, якщо видача таких документів відноситься до компетенції Департаменту.

 

 

 

Зразок заяви

(с) 2024

Запис до лікаря